Oferty pracy

Edukator żywieniowy / Dietetyk

Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Dietetyka Instytutu Odchudzania jest opieka polegająca na skutecznym prowadzeniu kuracji z uwzględnieniem doradztwa w zakresie diety i suplementacji oraz motywacji do osiągania założonych celów.

Obowiązki

  • współpraca z klientami zgodna ze standardami firmy
  • dobór zaleceń, planów żywieniowych oraz suplementacji do potrzeb klienta
  • egzekwowanie przekazywanych zaleceń, inspirowanie i motywowanie klienta w trakcie kuracji
  • dbałość o wizerunek marki i aktywne uczestnictwo w akcjach promocyjnych
  • udział w tworzeniu materiałów merytorycznych dla Instytutu Odchudzania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka lub pokrewne)
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie, inicjatywa i skuteczność w działaniu
  • minimum 4 letnie doświadczenie na stanowisku Dietetyka

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • bezpłatne szkolenia przygotowujące do pracy
  • bezpłatne szkolenia uzupełniające wiedzę z zakresu żywienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę pracy

Specjalista ds. żywienia

Obowiązki

  • Konsultacje dietetyczne
  • Wywiady żywieniowe
  • Opracowywanie indywidualnej diety
  • Przeprowadzanie analizy składu (pomiar tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, zawartość wody w organizmie, masa kości
  • Ocena wieku metabolicznego, metabolizm spoczynkowy
  • Opracowanie i prowadzenie edukacji żywieniowej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • dyspozycyjność
  • łatwość w prowadzeniu prelekcji mile widziana
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność i energia
  • minimum 3 lata pracy w zawodzie

Oferujemy:

  • bezpłatne, w pełni profesjonalne szkolenia uzupełniające wiedzę
  • stałe wsparcie ze strony trenera/menedżerów i firmy (atrakcyjne systemy motywacji)
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • możliwość indywidualnego planowania godzin pracy
  • brak konieczności ponoszenia własnych inwestycji
  • możliwość uzyskania stałego wynagrodzenia, atrakcyjny system premiowy

Obowiązki

  • przygotowywanie planów treningowych
  • udzielanie porad treningowych
  • motywowanie osób z problemami z nadwagą

Wymagania:

  • kursy i szkolenia: instruktorskie lub trenerskie, zagadnienia fitness, dietetyka, rehabilitacja
  • komunikatywność, optymizm, chęć rozwoju zawodowego, otwartość, cierpliwość
  • doświadczenie w przygotowywaniu indywidualnych planów treningowych
  • praca w klubach fitness / siłowniach
Aplikujj